کارت گارانتی چیست ؟

کارت گارانتی را می توان با توجه به نیاز شما سفارشی کرد، با کارت‌های شخصی‌شده، شما و مشتریانتان همه داده‌های مهم را به‌طور فشرده روی یک کارت پلاستیکی ذخیره می کنید، این کارت یک عملکرد کلی و یک عملکرد کنترلی در مورد گارانتی را به شما ارائه می دهد - اطلاعات مربوط به تاریخ خرید، دوره گارانتی یا مشکلات قبلی را نشان می دهد.

نمونه ای از اجرای موفق کارت های گارانتی، کارت نسخه عینک است، با یک کارت نسخه عینک توسط چشم‌پزشک، همه داده‌های مهم را در قالب کارت اعتباری در اختیار دارید و کارت نسخه ای عینک مستحکم به شکل کارت پلاستیکی که در کیف نگهداری می شود همیشه همراه شماست و مهم ترین داده ها را ارائه می دهد.

به دلیل اینکه شرایط و ویژگی های کارت ها باهم متفاوت است بایستی از کارتهایی استفاده شود که قابلیت چاپ اطلاعات متغییر را داشته باشد و همچنین برای چاپ این نوع کارتها ی ضمانت باید از دستگاه های کارتpvcبا تکنولوژی چاپ افست استفاده شود.

چاپ ضمانت نامه در تیراژبالای ۱۰۰۰عدد صورت می گیرد و می توان آن را روی انواع کارت با رنگهای متنوع مانند:طلایی متالیک ،سفیدو نقره ای متالیک و در ضخامتهای مختلفی مثل ۳۰۰میکرون،۵۰۰میکرون،۷۶۰میکرون چاپ کرد.