امروزه اکثر بنگاه های اقتصادی در کنار جلب رضایت مشتری بدنبال سود بیشتر هستند که این امر مستلزم حضور موثر و مداوم مشتری برای حفظ کسب و کار است. برای حفظ مشتری باید فروشندگان از شیوه های نوینی استفاده نمایند. کارت هدیه یکی از راههای وفادارسازی مشتری به خدمات شماست.

سازوکار کارت هدیه همانند کارت تخفیف است با این تفاوت که در کارت هدیه مبلغی شارژ میشود و براساس میزان مبلغی که در کارت هدیه مشتریان شارژ شده ، مشتری میتواند تا سقف مبلغ مشخص شده از کالا و خدمات بهره ببرد. این کارت ها قابلیت شارژ مجدد را داشته و بعد از هربار استفاده میتوان آن را مجددا شارژ نمود. همچنین امکان تعیین تاریخ انقضا برای کارتها وجود دارد که اگر کارتها را برای دوره خاصی در نظر گرفته اید با پایان آن دوره زمانی کارتها منقضی گردند.

 در نرم افزار کارت هدیه مبلغ مشخصی در کارت شارژ میگردد و مشتری میتواند به تناسب ، کالا یا خدمات مورد نظر خود را خریداری نماید و مبلغ آن را از کارت پرداخت نماید. در این نرم افزار امکان خرید شارژ بصورت آنلاین در پنل مشتریان فراهم است که مشتری بتواند کارت خود را تا مبلغ دلخواه شارژ کند. در پنل مشتریان ، مشتری میتواند از میزان اعتبار و امتیاز داخل کارت آگاه گردد و اطلاعات شخصی خود را ویرایش یا اضافه نماید و نیز این امکان را دارد که تراکنش هایی که با کارت خود انجام داده است را ملاحظه کند و از تراکنشها گزارش بگیرد.

در پنل مدیریت نرم افزار کارت هدیه امکان تعریف گروه های مختلفی است که به هریک از گروهها ، کارت هدیه با مبالغ متفاوتی تعلق میگرد. همچنین در این پنل امکان مشاهده تراکنشها توسط ادمین وجود دارد و ادمین میتواند از تراکنشها گزارش تهیه نماید.

در پنل مدیریت امکان شارژ کارت برای ادمین فراهم است که بعد از اتمام اعتبار کارت بتواند در صورت نیاز کارت مشتریان را شارژ نماید.

در پنل شعبه بعد از انجام تراکنش امکان گزارش گیری برای کاربر فراهم است. 

بخش مدیریت گروهها در پرتال مدیریت :

بخش مدیریت کارت ها در پرتال مدیریت :

بخش مدیریت تراکنشها در پرتال مدیریت :

بخش احراز هویت در پرتال شعبه : 

بخش تراکنش ها در پرتال شعبه :

بخش ویرایش اطلاعات در پرتال مشتریان :

بخش تراکنش ها در پرتال مشتریان :